دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آخرين پيشنهاد چلسي براي جذب ريبري

با توجه به ضرب‌العجلي که مسئولان بايرن براي فروش ريبري تعيين کرده‌اند چلسي آخرين تلاش‌هاي خود را براي جذب اين ستاره فرانسوي انجام مي‌دهد.

به گزارش ايسنا؛ روزنامه‌هاي انگليسي نوشتند كه چلسي پيشنهاد آخر خود را براي جذب فرانک ريبري ستاره فرانسوي بايرن ارائه کرده است. مسئولان بايرن رقمي در حدود 81 ميليون يورو براي فروش ريبري قرار داده‌اند و تا آخرين ساعات امروز به باشگاه هاي خواهان اين بازيکن فرصت داده اند تا پيشنهاد هاي خود را مطرح کنند.

به نوشته روزنامه Daily Mail مسئولان چلسي پيشنهاد 46 ميليون يورويي براي جذب اين بازيکن ارائه کرده‌اند که فاصله بسيار زيادي تا رقم درخواستي مسئولان بايرن دارد.چلسي اميدوار است علاقه ريبري به ترک بايرن موجب شود اين بازيکن با هر رقمي آليانس آره نا را به مقصد استمفورد بريج ترک کند.

بايرن پيش از اين اعلام کرده بود تا به حال تنها يک پيشنهاد براي جذب ريبري داشته و اين پيشنهاد از رئال مادريد هم نبوده است.به نظر مي رسد چلسي دفعه قبل نيز براي جذب ريبري پيشنهادي به بايرن ارائه کرده است.در صورتي که چلسي نتواند ريبري را از بايرن جذب کند به احتمال فراوان به دنبال وسلي اسنايدري خواهد رفت که رئال آن را با رقمي در حدود 19 ميليون يورو در ليست فروش قرار داده است.