دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر درآمد 6 هزار ميليارد ريالي کميته امداد از مردم

معاون مشارکت هاي مردمي کميته امداد امام خميني (ره) گفت: سال گذشته کميته امداد حدود 6 هزار ميليارد ريال از محل مشارکت هاي مردمي درآمد داشت.

“سعيد ستاري” روز چهار‌شنبه در گفت‌وگو با ايرنا اظهار داشت: پيش بيني مي شود اين مشارکت ها در سال جاري به حدود 10 هزار ميليارد ريال (هزار ميليارد تومان) افزايش يابد.
وي افزود: در حال حاضر کميته امداد 20 ميليون نفر مشترک دارد که در قالب هاي مختلف با اين نهاد مرتبط هستند و بايد طبق برنامه چهارم توسعه به 30 ميليون نفر ارتقا يابد.
ستاري ادامه داد: کميته امداد بايد 70 درصد از منابع خود را از منابع مردمي تامين کند.
وي با اشاره به اينکه در مجموعه امداد توسعه اداري وجود ندارد، گفت: بايد با تعامل با موسسات عام المنفعه و شبکه هاي مردمي و استفاده از خدمات خيرين، گستره کار را تا سطح 70 درصد از منابع برسانيم.
معاون مشارکت هاي مردمي کميته امداد امام خميني (ره) در ادامه اين مصاحبه از نصب و راه اندازي 200 صندوق صدقات ديجيتالي در تهران و ساير مراکز استان ها خبر داد و گفت: از ابتداي مرداد ماه سال جاري اين صندوق ها در سطح استان تهران نصب مي‌شود.
ستاري افزود: با توجه به اين که کميته امداد امام خميني‌ (ره) در زمينه مشارکت‌هاي مردمي برنامه‌هاي خاصي دارد، اميدواريم در زمينه جمع‌آوري کمک‌هاي مردمي و جذب حامي، رشد خوبي نسبت به سال گذشته داشته باشيم و به مددجويان خدمات ارائه دهيم.
وي با اشاره به اينکه نصب اين صندوق‌ها در اماکن عمومي و بعضي از معابر به صورت آزمايشي اجرا خواهد شد، گفت: استان هاي شيراز، تبريز، کرمان، مشهد، اصفهان از شهرهايي هستند که اين طرح به صورت آزمايشي در آنجا اجرا مي شود.
وي اصلي‌ترين شاخصه اين صندوق ها را به روز بودن اطلاعات آن‌ها معرفي کرد.

وي در پايان اظهار اميدواري کرد با اجراي اين طرح در کميته امداد امام خميني‌(ره)، سرعت خدمت رساني به قشر محروم و مددجويان سرعت ‌يابد.