دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ديدار تابش با دادستان کل کشور

در ديدار رئيس فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي با دادستان کل کشور، مسائل پس از انتخابات رياست جمهوري مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

به گزارش ايلنا در اين ديدار، محمدرضا تابش با اشاره به لزوم توجه به قانون‌گرايي در برخورد با مسائل پس از انتخابات، دغدغه‌ برخي خانواده‌هاي بازداشت‌شدگان را به اطلاع دادستان كل كشور رساند.
به گفته نماینده اردکان، دادستان کل کشور نیز در این جلسه اعلام کرد همه تلاش ما، قرار گرفتن کار در مجرای قانون بوده و اعضای هیات ویژه نیز در این امر متفق‌القول هستند.

تابش به نقل از دادستان کل کشور افزود: در جریان حوادث پس از انتخابات حدود دوهزار و پانصد متهم دستگیر شدند که حدود دو هزار نفر تاکنون آزاد شده‌اند و کار رسیدگی به اتهامات افراد باقی‌مانده، بنا بر قولی که دادستان تهران داده، طی روزهای آینده انجام و پرونده با طی مراحل قانونی به محاکم قضایی ارجاع داده خواهد شد تا طبق موازین حقوقی از طریق قضات دادگستری مورد رسیدگی قرار گیرد.
وي ادامه داد: دادستان کل کشور همچنین در این جلسه گفته است سعی بر این است افرادی که اتهامات کمتری دارند با قرار وثیقه آزاد شوند.

گفتني است رئيس فراكسيون اقليت همچنين از رايزني با لاریجانی خبر داده است و در جريان اين مذاكرات قرار شده است برخی مسائلی از طریق قوه قضائیه به شورای عالی امنیت منتقل و از آن طریق مورد پیگیری قرار گیرد.

نماینده اردکان همچنين از تلاش براي آزادي برخي افراد از جمله حجاريان خبر داده و از قول مسئولان قوه قضائيه، وضعيت جسماني نامناسب برخي بازداشت‌شدگان را تكذيب كرده است.