دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر روز پررونق جریمه و قفل چرخ خودرو در پایتخت!

در شرایطی که دولت، امروز را به عنوان روزی تعطیل برای مراکز آموزشی و دولتی اعلام کرد، به دلیل برخی ناهماهنگی‏ها میان بدنه دولت و راهنمایی و رانندگی و برخلاف روزهای تعطیل، امروز مقررات طرح ترافیک در پایتخت برقرار بود که با غافلگیری و متضرر شدن مردم همراه شد.
به گزارش خبرنگار «»، با افزایش حجم ذرات غبار در هوای تهران، هیأت دولت، امروز را برای مراکز آموزشی و همچنین ادارات دولتی تعطیل اعلام کرد که این مسأله باعث شد رفت و آمدهای شهری کاهشی نسبی پیدا کند.
بنا بر این گزارش، شهروندان تهرانی هنگامی که امروز همچون دیگر تعطیلات رسمی با خودرو شخصی به محدوده طرح ترافیک وارد شدند، در اقدامی غیرمنتظره با برخورد نیروی انتظامی با خودروهای بدون آرم طرح ترافیک روبه‌رو شدند، حال آنکه در روزهای تعطیل، برخورداری از آرم برای ورود به محدوده طرح، الزامی نیست.
در همین چهارچوب، از صبح امروز همچون دیگر روزهای غیر تعطیل، نیروی انتظامی نسبت به جریمه و اتصال قفل چرخ به خودروهای بدون طرح ترافیک در محدوده این طرح اقدام کرد که با اعتراض مردم به واسطه این برخورد دوگانه روبه‌رو شد، اما مأموران بنا به روال به پیگیری این امر ادامه دادند تا روز پررونقی برای قفل چرخ در پایتخت رقم بخورد!
هرچند به نظر می‏رسد این رخداد، محصول ناهماهنگی بدنه دولت با راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی برای اعمال قوانین روزهای تعطیل بوده، اما در صورتی که این گمانه‏زنی درست نباشد و امروز از روزهای تعطیل نبوده است، اطلاع‏رسانی بموقع به شهروندان برای رعایت قوانین روزهای غیرتعطیل، وظیفه دستگاه‏های مسئول بوده که متأسفانه این موضوع نیز محقق نشده و به همین دلیل، بسیاری از مردم از این ناحیه متضرر شده‌اند.