دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مقتدايي: صلاح نيست كانديداها اطلاعيه بدهند

مدیر حوزه علمیه قم در گردهمایی ائمه جماعات استان قم با اشاره به انتخابات 22 خرداد گفت: انتخابات، برکت نظام اسلامی بود که مورد تایید امام زمان (عج) و پروردگار است و هیچ مشکلی در آن راه ندارد.

به گزارش ايلنا با بيان اينكه بعد از تایید شورای نگهبان باید پرونده انتخابات بسته شود و اگر کسی اطلاعیه صادر کند به صلاح نیست گفت : حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند« ما همواره شاهد عنایت خداوند در حمایت و هدایت این نظام اسلامی بوده‌ایم» و هم‌اکنون نیز بعد از سی سال از انقلاب 85 درصد مردم پای صندوق‌‌های رای آمده‌اند و این حرکت در دنیا نظیر ندارد.
نایب رییس جامعه مدرسین خاطرنشان کرد: در گزارشی که وزیر اطلاعات در بین اعضای جامعه مدرسین ارایه داد نه تنها این انتخابات بلکه در همه انتخابات راه‌های تقلب به شدت کنترل می‌شود.
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه اظهار داشت: به گفته وزیر اطلاعات از وقتی که تعرفه‌‌ها چاپ و به مناطق کشور ارسال می‌شود، از طرفداران همه کاندیداها نماینده داشته و بر آن نظارت مستقیم دارند و همچنین مامورین وزارت اطلاعات هنگام پلمپ صندوق‌ها در روز انتخابات و شمارش آراء حضور دارند و ناظر بر امور هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اعتقاد به ولایت فقیه یعنی اعتقاد به کسی که حرف او حرف امام زمان (عج) است و بر اساس مصالح اسلام، کشور و جامعه حرف می‌زند لذا وقتی ولی‌فقیه می‌گوید«تقلبی صورت نگرفته» باید فصل‌الخطاب باشد.
آیت‌الله مقتدایی گفت: بعضی از روحانیون در شمارش شورای نگهبان از ده درصد صندوق‌‌های رای حضور داشتند و بیان می‌کنند که هیچ اشکالی و تقلبی صورت نگرفته است.
نایب رییس جامعه مدرسین به حمایت دشمنان از اغتشاش‌گران اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان در کنار اغتشاش‌گران قرار گرفتند و حمایت جدی خود را از آنان اعلام کردند و باید آنهایی که فکر می‌‌کنند حقشان تضییع شده برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی و خون شهدا تسلیم قانون باشند و سکوت کنند تا نظام اسلامی با اقتدار و پشتوانه بی‌نظیر مردم به راه خود ادامه دهد.
عضو مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ولادت حضرت امیر (ع) گفت: وجود مبارک حضرت علی (ع) سرچشمه کرامت‌ها و قله رفیع و بلند فضایل و کرامات انسانی است و ایشان به منزله جان و نفس پیغمبر است.
آیت‌الله مقتدایی افزود: قرآن تصریح می‌کند آن حضرت برادر پیغمبر است که بعد از نزول آیه اخوت، پیامبر (ص) حضرت امیر (ع) را به عنوان برادر خودش برگزید.
نایب رییس جامعه مدرسین حوزه با بیان اینکه فضیلتی بالاتر از شیعه بودن نیست اظهار داشت: شیعه کسی است که قدم، جای قدم امیرالمومنین (ع) بگذارد و کسی شیعه علی (ع) محسوب می‌شود که همواره تقوای الهی و اطاعت خدا را داشته باشد.
عضو شورای عالی حوزه‌‌های علمیه، ائمه جماعات را الگوی جامعه اسلامی بیان کرده و گفت: اگر رفتار شما با موازین اسلام و شرع همسان گردد و عبادت و برخوردها با محبت باشد، مردم ائمه جماعات را الگوی حقیقی خود قرار خواهند داد.
رییس هیأت امنای جامعه‌المصطفی‌ با بیان اینکه قول، فعل و حرکات ائمه جماعات مورد توجه مردم است ابراز داشت: کسی که ملبس به لباس روحانیت می‌شود، در سلک روحانی است و هر جا باشد، نظرها بر او دوخته می‌شود.