دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر وعده‌ ديدارم با ضرغامي، سرپل صراط!

حسين شمس پس از اطلاع يافتن از عدم پخش تلويزيوني افتخارآفريني‌هاي تيم‌ملي فوتسال ايران در مرحله نهايي رقابت‌هاي معتبر جام‌جهاني كوچك به ستوه آمده و نامه‌اي را جهت چاپ در اختيار دنياي‌فوتبال گذاشت.

سرمربي تيم‌ملي ايران چنين نگاشته: «بي‌محبتي‌هاي صداوسيما نسبت به فوتسال ساليان سال است كه ادامه دارد. اين در حالي است كه به گفته همه مسئولين و كارشناسان با حضور 12ميليون فوتساليست در كشور، اين رشته ورزش اول مملكت مااست و حتي ادارات و مجموع‌هاي زيربط صداوسيما به فوتسال مي‌پردازند.

در حال حاضر بهترين عنوان در رشته‌هاي ورزشي تيمي و انفرادي ايران در سطح جهان به فوتسال ايران تعلق دارد، در حالي‌كه در فوتبال در آخرين رنكينگ فيفا تيم 58 دنيا هستيم و در آسيا در رده چهارم به سر مي‌بريم.

با اين حال در فوتسال قدرت بلامنازع آسيا و تيم چهارم رنكينگ جهاني هستيم. كم‌لطفي‌هاي تلويزيون باعث شده تعداد زيادي از باشگاه‌هاي فوتسال ما نابود و فوتساليست‌هاي زيادي عطاي اين رشته را به لقايش ببخشند.

در حالي كه تيراندازي باكمان، تيراندازي تراپ، پينت‌بال و رشته‌هايي كه تعداد كل جمعيت آن به هزار نفر هم نمي‌رسد از تلويزيون مستقيم پخش مي‌شود. ليگ 10ساله فوتسال با تحريم آقايان مواجه است و جام‌جهاني فوتسال با فشار مردم پخش مي‌شود.

اين چه كينه‌اي است كه آقايان نسبت به فوتسال دارند. چه هيزم ‌تري به آنها فروخته‌ايم كه اين‌طور رفتار مي‌كنند. غير از عزت و احترام چه چيزي از فوتسالي‌ها ديده‌اند يا كدام بي‌اخلاقي را از جانب آنها مشاهده كرده‌اند.

در حالي كه ‌ساير رشته‌هاي ورزشي يكي پس از ديگري با باخت هاي آنچناني از صحنه ورزش دنيا حذف مي‌شوند، تيم دوم فوتسال ايران بدون ستاره‌هاي خود و تنها متكي بر زحمت مربيان و تلاش بازيكنان به مسابقات معتبر جام‌جهاني كوچك اعزام مي‌شود به اميد آنكه نمايش قهرماني آنان را مردم و خيل عظيم فوتسال‌دوستان مشاهده كنند.

متاسفانه آقايان با عدم پخش اين مسابقات ناراحتي هرچه بيشتر فوتساليست‌ها را باعث مي‌شوند. اينجانب به سهم خود اعلام مي‌كنم هرگز آقاي ضرغامي را نمي‌بخشم و جلوي ايشان را سر پل صراط خواهم گرفت و شكايت ايشان را به حضرت حق مي‌برم، چون مي‌دانم در اين دنيا نمي‌توانم احقاق حق كنم. به اميد آنكه گوش‌شنوايي پيدا شود و حق فوتسال را از اين آقايان بستاند.»