دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر چرا وزارت صنایع از سوءاستفاده شرکتها جلوگیری نمی کند؟

مجتبی انصاری یکی از کاربران “” در پیامی آورده است:

با سلام و احترام، اینجانب مجتبی انصاری در بهمن سال 1385 جهت خرید یک دستگاه فولکس گل با پرداخت 5 ملیون تومان در نمایندگی 104 خودوسازان بم ثبت نام کردم.

قرار بود این اتوموبیل در آبانماه 1386 تحویل شود که از آن تاریخ مدعی شدند در دو یا سه ماه بعد تحویل می‌دهند و هر دو ماه یکبار این امر را به عقب انداختند تا در دیماه 87 گفتند قبل از پایان سال یا فروردین 88 تحویل خواهند داد.

از فروردین 88 تلفنی مدعی شدند خط تولید برچیده شده و شما میتوانید به جای فولکس گل لیفان بخرید برای تبدیل و دریافت حواله به شرکت مراجعه کنید. در اوایل خرداد تلفنی گفتند میتوانید مراجعه و انصراف دهید ما با احتساب سود (با 900 هزار تومان اضافه) شما را جهت خرید به شرکت هیوندای معرفی می کنیم پس از مراجعه معلوم شد تحویل چند ماهه است و قیمت فروش نزدیک یک ملیون بالاتر از قیمت بازار.

این در حالی است قیمت اتوموبیل فولکس گل در بازار 17 ملیون تومان است که بایستی صبق قیمت مصوب 7/14 ملیون تومان تحویل می دادند (3/2 ملیون تومان زیر قیمت بازار).

در دیماه 87 شکایت خود را به مدیر کل محترم ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنایع ارسال داشتم که تا کنون اقدامی در این مورد صورت نگرفته است. حال این سئوال مطرح است چرا وزارت صنایع از سوء استفاده این شرکتها تحت عنوان تولید جلوگیری نمی کند و آنها را ملزم به انجام تعهدات به مشتریان نمیکند؟

از آن تارنمای پر بیننده خواهشمندم در راستای اطلاع رسانی به مردم و جلوگیری از تداوم این روند فریب مردم و توجه مسئولین به این امر و رفع مشکل نسبت به انعکاس موضوع اقدام فرمایید.
و من‌الله التوفیق