دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر برهاني از نيم فصل دوم در سپاهان

غيبت‏هاي دنباله دار آرش برهاني در تمرينهاي پيش فصل استقلال، اتفاقي است که از مدتها قبل براي نزديکان به اين باشگاه قابل پيش بيني بود.

به نوشته قدس؛ در حالي که تمامي ملي پوشان استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران استراحت فوق برنامه اي که برايشان در نظر گرفته شده، به تمرين‏ها اضافه شده اند آقاي گل فصل گذشته همچنان غايب است و تلاش مي کند با وجود باقي ماندن يک فصل از قراردادش در ليگ نهم پيراهن تيم ديگري را بر تن کند.

حتي هشدار واعظ آشتياني مبني بر کسر يک ميليون تومان از مبلغ قرارداد او به ازاي هر جلسه غيبت هم مؤثر واقع نشده و برهاني همچنان از حضور در تمرينها امتناع مي کند.

اختلاف نظر اين بازيکن مشخصاً با مدير عامل باشگاه است.همه چيز از زماني آغاز شد که برهاني در مصاحبه با يکي از روزنامه هاي ورزشي، از پيشنهاد مالي قابل توجه سپاهان و احتمال پيوستنش به اين تيم صحبت کرد.

*تماس با قلعه نويي
امير قلعه نويي پس از جدايي پرماجرا از استقلال، رسماً اعلام کرد از هيچ يک از بازيکنان اين تيم در تيم جديدش استفاده نخواهد کرد، اما به نظر مي رسد او پس از امضاي قرارداد با سپاهان، تماسهايي را با آرش برهاني برقرار کرده است. قضيه زماني لو رفت که واعظ آشتياني در گفتگو با مدير برنامه هاي اين بازيکن، خواهان تخفيف در مبلغي که در گذشته مورد موافقت علي فتح ا…زاده قرار گرفته بود شد و آقاي مدير برنامه در مواجهه با اين درخواست ناگهاني، از پيشنهاد 400 ميليوني سپاهان پرده برداري کرد.

آشتياني به واسطه حساسيت خاص روي نام سپاهان و قلعه نويي، به مدير برنامه هاي برهاني اعلام کرد نه تنها اجازه جدايي او را نمي دهد، بلکه به واسطه مذاکره پنهاني با سپاهان، جايگاهش را در ترکيب اصلي استقلال از دست خواهد داد. دو روز پس از اين ماجرا، سيد مهدي سيد صالحي آبي پوش شد و مدتي بعد قرارداد رضا عنايتي با استقلال در هيأت فوتبال به ثبت رسيد.

*فرار از نيمکت نشيني
برهاني طي اين مدت در مقابل سؤالهاي پر تعداد خبرنگاران سکوت کرده و سعي مي کند موضوع فعلاً به رسانه ها کشيده نشود. او اما در ملاقاتي که اوايل هفته گذشته (پيش از سفر به امارات) با مرفاوي داشت، از شيوه برخورد مديريت باشگاه گله کرد و از سرمربي جديد باشگاه خواست زمينه جدايي او از استقلال را فراهم کند.

برهاني به مرفاوي گفت ظاهراً باشگاه براي فصل آينده در خط حمله روي زوج عنايتي و اکبر پور برنامه ريزي کرده و مطمئناً او پس از آقاي گلي در ليگ هشتم، نمي تواند نيمکت نشيني را تحمل کند.

برهاني معتقد است باشگاه با او مانند بازيکني که نقش مهمي در قهرماني استقلال داشته برخورد نکرده و به جاي اشاره به آقاي گلي اش، مدام به از دست دادن موقعيتهاي گلزني و از دست دادن يکي، دو پنالتي پرداخته است.

در نهايت، پس از جلسه مرفاوي با مدير عامل قرار شد چنانچه برهاني پيشنهادي از خارج از کشور داشته باشد، رضايتنامه او صادر شود، اما باشگاه تمايلي به واگذار کردن او به تيمهاي داخلي ندارد.

*سناريوي انتقام جويانه
برهاني دقيقاً به همين دليل در امارات به سر مي برد و تلاش مي کند به يکي از تيمهاي اين کشور بپيوندد، اما سابقه نه چندان جالب او در النصر امارات باوجود آقاي گلي اش در ليگ ايران، شيوخ را براي جذب اين بازيکن با ترديد مواجه کرده است و حداقل اينکه آنها حاضر نيستند رقم قابل توجهي را در برگه قرارداد برهاني ذکر کنند.

در مورد آقاي گل شايعات ديگري هم وجود دارد. مثلاً اينکه او به زودي با مبلغي متوسط به يکي از تيمهاي نه چندان مطرح اماراتي مي پيوندد و البته تاريخ قراردادش را طوري تنظيم مي کند که وقتي ليگ ايران به نيم فصل رسيد بازيکن آزاد محسوب شود.

از طرفي، باشگاه سپاهان هم يک جاي خالي را در فهرست خريدهاي ليگ برتري اش نگه مي دارد تا در نيم فصل نام آرش برهاني را به فهرست بازيکنان خود اضافه کند. دراين صورت، برهاني مي تواند در اولين بازي نيم فصل دوم مقابل استقلال پيراهن سپاهان را به تن کند و در ليگ قهرمانان آسيا هم به همراه ابراهيم توره زوج خط حمله اين تيم را تشکيل دهند. آنچه مي تواند سناريوي مشترک انتقام جويانه برهاني و قلعه نويي عليه استقلال لقب بگيرد.