دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر حریری به نصیحت سید حسن نصرالله عمل کرد

روزنامه‌ی السفیر از قول منابع آگاه نقل کرد که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله به سعد الحریری نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه نصیحت کرده است که به سمت میشل عون انفتاح و گشایش نشان دهد.

به گزارش پرس.تی.وی – بیروت، روزنامه‌ی السفیر از قول منابع آگاه و مطلع نقل کرد که دیدار بین جبران باسیل وزیر مخابرات دولت انتقالی و از اعضای حزب میشل عون با سعد الحریری نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه پس از نصیحتی بوده است که حریری در دیدار با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله از وی دریافت کرده است و این دیدار روزگذشته در جوی مثبت انجام گرفت.

در جلسه‌ی بین سعد الحریری و سید حسن نصرالله، دومی بر ضرورت انفتاح به سمت میشل عون و گوش دادن به مطالب وی تاکید داشته است. سید حسن نصرالله تاکید داشته است هر آن چه را که میشل عون با آن موافق باشد و هر آن چه را که وی رد کند و با آن مخالفتی داشته باشد جریان اپوزیسیون با وی همراه است و عون هیچ گاه با کم شدن حق و حقوقش موافقت نخواهد کرد.

این در حالی بود که روز گذشته جبران باسیل از ارکان جریان آزاد ملی و وزیر مخابرات دولت انتقالی مورد استقبال حریری در منزل وی در منطقه‌ی قریطم قرار گرفت. در این دیدار که یک ساعت به طول انجامید دو طرف آن را مثبت ارزیابی کردند و باسیل وعده داد که در امر تشکیل کابینه با حریری همکاری کند و در خصوص این موضوع تسهیل نماید.