دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر خداحافظي داور جنجالی لیگ هشتم

رحيم رحيمي مقدم يکي از داوران فوتبال کشورمان پس ارائه درخواست خود به کميته داوران مبني بر کناره گيري از دنياي داوري، امروز رسما از اين عرصه خداحافظي کرد.

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، مراسم تجليل از داوران برتر مسابقات فوتبال ليگ هشتم با حضور رييس فدراسيون فوتبال رييس و اعضاي هيات داوران و جمعي از پيشکسوتان و افشين قطبي برگزار شد که طي آن رحيمي مقدم رسما از قضاوت در فوتبال خداحافظي کرد.

اين مراسم که به گفته‌ مسعود عنايت، رييس کميته‌ي داوران به مدت سه سال است که برگزار مي‌شود، از ساعت 8:40 دقيقه در هتل آکادمي‌ ملي فوتبال برگزار شد.

در اين مراسم بهمن بهلولي، منوچهر نظري و حميد خوش‌خوان به عنوان پيش کسوتان داوري به همراه علي کفاشيان، مهدي محمد نبي رئيس و دبير کل فدراسيون فوتبال، افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران و مسعود عنايت رييس کميته‌ي داوران جوايزي را به برترين داوران مسابقات فوتبال ليگ برتر اهدا کردند.

پيش از اهداي جوايز به برترين داوران، از سه داور پيش کسوت داوري که در ليگ هشتم قضاوت داشتند به پاس يک عمر داوري تجليل شد که رحيم رحيمي‌مقدم، جواد تقي پور و سعادت باغبان اين داوران بودند.
همچنين محمدرضا ابوالفضلي، رضا سخندان و حسن کامراني فر به عنوان برترين کمک داوران ليگ هشتم شناخته شدند.

پس از آن مسعود مرادي،‌ محسن ترکي و سعيد مظفري زاده نيز به عنوان بهترين داوران ليگ هشتم و به عنوان الگو براي ديگر داوران معرفي شدند.

وی در فصل گذشته خطاهای فاحشی به نماش گذشات که بارها منجر به جنجال کشیده شدن لیگ هشتم شد که از آن جمله می‏توان به پنالتی نگرفتن در دیدار سپاهان – استقلال و همچنین پنالتی گرفتن در دیدار صباباتری – راه‏آهن به عنوان ماندگارترین خطاها بود که در نهایت دوران فعالیت ویژه عامل این خطاها با خداحافظی به خط پایان رسید!