دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پله: المپيک 2016 حق برزيل است

پله اسطوره برزيلي فوتبال جهان در حاشيه نشست نمايندگان کشورهاي داوطلب ميزباني رقابتهاي المپيک سال دو هزار و شانزده که در نيجريه برگزار شد ؛ کشورش را مستحق ميزباني اين رقابتها توصيف کرد.

پله که به عنوان نماينده برزيل در اين نشست حاضر بود گفت: بازيهاي المپيک تقريبا در همه جاي جهان برگزار شده است.

اين رقابتها چندين بار در اروپا، امريکا، آسيا، امريکاي مرکزي يعني مکزيک برگزار شده است اما هرگز ميزباني اين رقابتها به امريکاي جنوبي واگذار نشده پس زمان آن فرا رسيده است که اين فرصت به ما داده شود و به همين علت است که ما بدون ترديد در اين باره مطمئن هستيم.

قرار است ميزبان رقابتهاي المپيک تابستاني سال دو هزار و شانزده در دوم ماه اکتبر (فصل پاييز) در کپنهاگ دانمارک از سوي اعضاي کميته بين المللي المپيک معرفي شود. شيکاگو (امريکا)، مادريد (اسپانيا)، ريودو ژانيرو (برزيل) و توکيو ژاپن براي کسب اين ميزباني با هم رقابت مي کنند.

امريکا با ارسال کليپي با حضور باراک اوباما خواسته است توجه مسئولان کميته بين المللي المپيک را به سمت خود جلب کند.

درنشست نيجريه نمايندگان کشور هاي مختلف خواهان ميزباني رقابتهاي المپيک دو هزار و شانزده تلاش مي کنند برنامه هاي خود را به کميته هاي ملي کشورهاي مختلف افريقايي معرفي کنند.

ميزباني رقابتهاي جام جهاني فوتبال در سال دو هزار و چهارده توسط برزيل يکي از مشکلات اين کشور درراه کسب ميزباني المپيک دو هزار و شانزده است .