دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر کمبود رسانه برای انتشار اعترافات گرفته شده

جانشين فرمانده نيروي مقاومت بسيج در جمع مسئولان بسيج كارگري كشور در استان گيلان با اشاره به فعاليت‌هاي بسيج گفت: وظيفه بسيج مقابله با تهديدات نرم در حوزه اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و سياسي است؛ چرا كه دشمنان ما در حوزه دفاعي متوجه شده‌اند كه راه به جايي نمي‌برند و در‌همين راستا بود كه رهبري فرموده‌اند هنوز اثرات برق‌گرفتگي ناشي از دفاع مقدس در تن دشمنان ما قابل مشاهده است.

به گزارش فارس حـسين همداني با اشاره به اينكه صحنه‌گردانان در پي انقلاب مخملي در ايران بودند، تاكيد كرد: آن‌قدر اطلاعات و اعتراف از اغـتـشاشگران به دست آمده كه اگر تا مدت‌ها همه رسانه‌ها بسيج شوند، نمي توان تمام اين اعترافات را به مردم انتقال داد.

وي تصريح كرد: همه افراد تهديد نرم را مانند تهديد سخت متوجه نمي‌شوند كه در اين راستا عده‌اي گمان كرده‌اند با يك انتخابات عادي مواجه شده‌اند. همداني در ادامه با بيان اينكه در ستاد انقلاب مخملي، با ديدن نتيجه افكارسنجي‌ها بر شكست خود آگاه شدند، تصريح كرد: آنان پس از مشاهده اين وضعيت اعلام كردند كه در صورت برد يا باخت، گل مي‌زنيم. جانشين فرمانده نيروي مقاومت بسيج به شروع آشوب‌ها در تهران اشاره كرد و افزود: روز 23 خردادماه محله‌هايي از جمله شهرك غرب و منطقه سعادت‌آباد درگير آشوب‌ها شد كه بنا بر تدبير عدم برخورد با‌‌معترضان، اغتشاشگران تا صبح غائله به پا كردند.

همداني به وجود سلاح‌هاي گرم و سرد در بين اغتشاشگران اشاره كرد و گفت: در همان شب اول بيش از 100 نفر آسيب ديدند. وي در ادامه با بيان اينكه اين حوادث، خبر از ايجاد يك فتنه را مي‌داد، گفت: روز پـس‌‌‌‌از درگـيري‌ها، ستادهاي كانديداهاي معترض اعلام كردند كه اغتشاشگران از ما نـيستند. همداني تصريح كرد: وارد كردن سيستم مخابراتي پيشرفته‌ از دوبي و شنود مسائل امنيتي، نشانگر برنامه‌ريزي قبلي بود.