دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آغاز لیگ تابستانی NBA و برنامه رقابت‏های تیم حدادی

مسابقات لیگ تابستانی بسکتبال آمریکا -Summer League – از فردا با شرکت 22 تیم آغاز می‌شود اما حامد حدادی و هم تیمی‌هایش در تیم ممفیس گریزلیز نخستین دیدار خود در این رقابت‎ها را روز یکشنبه برگزار خواهند کرد.

به گزارش مهر، شهر لاس وگاس ایالت نوادا از 11 ژوییه (شنبه 20 تیرماه) میزبان 23 تیم شرکت‎کننده در رقابت‎های 2009 Summer League است که تا 19 ژوییه (28 تیرماه) در سالن‎های “کاکس پاویلیون” و ” توماس اند ماک سنتر” رقابت خود را با یکدیگر ادامه می‎دهند.

شیکاگو بولز، کلیولند کاوالیرز، دالاس ماوریکس، دنور ناگتس، دیترویت پیستونز، گلدن استیت واریرز، هوستون راکتس، لس‌آنجلس کلیپرز، لس‎آنجلس لیکرز، ممفیس گریزلیز، میلواکی باکس، مینه سوتا تیمبر ولوز، منتخب D-League ، نیو اورلئانز، نیویورک نیکس، اوکلاهاما سیتی، فینیکس سانز، پورتلند تریل، ساکرامنتو کینگز، سن‎آنتونیو اسپرز، تورنتو راپتورز و واشنگتن ویزاردز برگزارکنندگان رقابت‎های امسال لیگ تابستانی بسکتبال آمریکا هستند.

مسابقاتی که حامد حدادی نیز باید در آن حضوری موثر داشته باشد تا بتواند نظر مساعد “لیونل هالینز” سرمربی تیم بسکتبال ممفیس گریزلیز را برای همراهی این تیم در فصل آتی NBA جلب کند.

لیگ تابستانی آمریکا از فردا با 4 دیدار آغاز می‌شود اما حامد حدادی و هم تیمی‌هایش در گریزلیز روز یکشنبه نخستین دیدار خود در این رقابت‎ها را برگزار خواهند کرد. اوکلاهاما سیتی حریف بازیکنان ممفیس در دیدار روز یکشنبه است که ساعت 15 (به وقت محلی) برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای تیم ممفیس گریزلیز در مسابقات Summer League به این شرح است:

* ممفیس گریزلیز – اوکلاهاما سیتی (12 ژوییه)
* ممفیس گریزلیز – نیویورک نیکس (14 ژوییه)
* ممفیس گریزلیز – لس‎آنجلس کلیپرز (16 ژوییه)
* ممفیس گریزلیز – فینیکس سانز (18 ژوییه)
* ممفیس گریزلیز – سن‌آنتونیواسپرز (19 ژوییه)

مسابقات بسکتبال لیگ تابستانی آمریکا فرصتی ایده‎آل و مناسب برای تیم‎های شرکت‎کننده است تا شیوه‎های نوین خود برای فصل آینده NBA را بسنجند، خریدهای تازه را ارزیابی کنند و به بازیکنان ذخیره هم فرصت حضور در میدان را بدهند.