دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رئیس جمهور برزیل: او دونگای آینده است

تیم ملی برزیل بار دیگر و پس از نمایش خیره کننده آنها در رقابتهای جام کنفدراسیونها، مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی سال آینده می باشد و لولا، رئیس جمهور برزیل یکی از بازیکنان این تیم را با دونگا، سرمربی کنونی تیم ملی برزیل که در جام جهانی 1994 جام قهرمانی این رقابتها را به عنوان یکی از بازیکنان این تیم بالای سر برد مقایسه کرده است.

به گزارش گل؛ رئیس جمهور برزیل پیراهن فلیپه ملو را برای هدیه دادن به باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا انتخاب کرد. تیم ملی آمریکا در دیدار فینال جام کنفدراسیونها با نتیجه 2-3 مغلوب برزیل شده بود. لولا در گفت و گو با مطبوعات اعلام کرد:« من بازی ملو را در ترکیب تیم ملی برزیل دیدم و فکر می کنم که دونگای جدیدی در تیم ما ظهور کرده است.»

این طور به نظر می رسد که ستاره کنونی فیورنتنیا در مسیر پیوستن به یوونتوس است، هر چند که روند مذاکرات اکنون متوقف شده است. البته سران آرسنال نیز تمایل زیادی به جذب او دارند.

نکات جالب توجه اینجاست که علاوه بر شباهت سبک بازی ملو به دونگا ، یکی دیگر از وجه تشابهات این دو نفر، حضور در ترکیب فیورنتینا در فوتبال ایتالیاست. دونگا نیز پیش از این و در دوران بازیکنی اش در جمع بنفش پوشان توپ می زد.