دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر هیچکس حواسش به او نبود

دنیای فوتبال؛ کنفرانس مطبوعاتی قطبی چهارشنبه 17 تیر ماه 1388 روزنامه نگار قدیمی را می بینیم که نسبت به سالهای پیش پیرتر شده است و شاید برای خیلی ها شناخته شده نبود. همان روزنامه نگار مقیم آمریکا که به محمد مایلی کهن پیغام داد آقای مایلی کهن تا اطلاع ثانوی قطبی قهرمان ایران است .

پژمان نوزاد مدیر وب سایت فوتبال مدیا، به روایتی خواهرزاده حاجی باقر ،همان فردی که نقش ویژه ای در معرفی افشین قطبی به فوتبال ایران دارد امروز در کنفرانس مطبوعاتی قطبی حضور داشت .

او امروز در محل فدراسیون فوتبال با چه سمت یا عنوانی دعوت شده بود ؟

دوستانش حتما حضورش را به روزنامه نگار بودن یا به عنوان مدیر سایت فوتبال مدیا ربط می دهند تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود ندارد.اما وقتی او براحتی در اتاق مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال که اصولا رابطه خوبی با خبرنگاران ندارد رفت و آمد می کند بدون اینکه او در داخل اتاقش باشد.این رفتار کمی عجیب به نظر نمی رسد؟

آیا همه خبرنگارها دارای این اجازه هستند که بدون حضور مدیر روابط عمومی به اتاق او وارد شوند؟

شاید میزان رفاقت حسینی با پژمان نوزاد اینروزها به حدی رسیده است که نوزاد و حسینی ندارد، اتاق روابط عمومی فدراسیون فوتبال متعلق به هردوی آنهاست!!

حسینی در این مورد باید جوابگو باشد که چرا یک خبرنگار وقتی او در اتاقش حضور ندارد وارد محل کارش شده است؟

مسلما مدیر روابط عمومی فدراسیون که دارای رابطه خوبی با خبرنگاران نیست جواب قانع کننده ای برای این رفتار پژمان نوزاد که از دوستان صمیمی افشین قطبی است دارد.

کنفرانس قبلی افشین قطبی یادتان هست که چگونه حسینی با خبرنگار یکی از روزنامه ها در گیری لفظی پیدا کرد…

در همین کنفرانس حسینی به خبرنگار یکی از شبکه های سیما اولتیماتوم می دهد که دیگر نمی گذارم با قطبی مصاحبه اختصاصی داشته باشی…

حتما درب فدراسیون اینروزها برای دوستان قهرمان ایران تا اطلاع ثانوی، همیشه باز است.