دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر په‏له: فوتبال به خطر می‏افتد!

رئال مادرید در مهلت نقل و انتقالات تا کنون بیش از 200 میلیون یورو هزینه کرده است و این در حالی است که خریدهای این باشگاه هنوز به پایان نرسیده است.

به گزارش گل؛ بسیاری از شخصیت های بزرگ فوتبال جهان از خرید های هنگفت رئال مادرید در زمانی که بحران اقتصادی تمام کشورهای جهان را فرا گرفته است انتقاد کردند.

این بار نوبت په له است که در این مورد چند کلمه ای بگوید. او در گفتگو با L’Osservatore Romano می گوید: به نظرم این عادلانه و دموکراتیک نیست که رئال این گونه بازیکنان بزرگ را جذب کند.همانند این است که در جنگل حیوانات بزرگگتر ، کوچکترها را می خورند، شاید طبیعی باشد اما برای فوتبال خطرناک است.

اسطوره فوتبال جهان یادآور شد: من در زمان بازی ام پیشنهادهای زیادی از تیم های بزرگ اروپایی داشتم اما در سانتوس ماندم، چرا که تصور می کردم سانتوس باشگاه بزرگی است و فوتبال را خوب بازی می کند. اما امروزه مشکل اینجاست که بازیکنان جوان که ابتدای راه هستند تنها به این فکر می کنند که چگونه می توانند پول بیشتری به دست بیاورند.

وی تاکید کرد: بازیکنی که امروز به رئال میرود و پیراهن این تیم را می بوسد دو یا سه سال آینده به تیم دیگری می رود و پیراهن آن تیم را می بوسد.در واقع آنها تعصبی روی تیم و پیراهن آن ندارند بلکه تنها به کسانی که پول بیشتری پرداخت می کنند فکر می کنند.