دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مديرعامل استيل‌آذين: خواهان كريمي هستيم، شاپورزاده تست دهد

مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت: حسين هدايتي هيچ دخالتي در تصميمات فني باشگاه ندارد و تنها به درخواست بنده در جلسات مذاكره با بازيكنان مختلف حضور دارد.

مهريزي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت آماده‌سازي تيم فوتبال استيل‌آذين اظهار كرد: خوشبختانه تمرينات آماده‌سازي تيم زير نظر حميد استيلي سرمربي و ديگر مربيان يعني عليرضا مرزبان، سعيد عزيزيان و احمد كاروي، در دو نوبت صبح و عصر با جديت ادامه دارد و با بازديدي كه صبح امروز (جمعه) از تمرينات آنها داشتم، شرايط را بسيار مساعد ديدم.

وي افزود: تيم ما فردا براي برگزاري اردوي تداركاتي يك هفته‌اي عازم جزيره كيش خواهد شد و كاظم برجلو كه روز گذشته با ما قرارداد امضا كرد و غلامرضا رضايي كه چندي پيش به عضويت استيل آذين درآمد نيز به جمع ساير بازيكنان اضافه مي‌شوند. همچنين حسين كعبي هم كه شنيده شد با مس كرمان به توافق رسيده، با ما به توافق نهايي رسيد و قراداد داخلي را امضا كرد. پيش از اين علي‌ نظرمحمدي، عشوري‌زاد، چاووشي و مهدوي را هم با نظارت مستقيم حميد استيلي جذب كرده بوديم. طبق برنامه‌ها قصد داريم پس از پايان اين اردوي آماده‌سازي نيز برگزاري چندين بازي تداركاتي با تيم‌هاي مختلف را هم انجام دهيم.

وي درباره دلايل انتخاب استيلي نيز گفت: پس از بررسي برنامه‌هاي استيلي و قياس آن با برخي مربيان ديگر از جمله نادر دست‌نشان، سرانجام تصميم گرفتيم تا از توانايي‌ها و دانش اين مربي در اولين حضور استيل‌آذين در ليگ برتر استفاده كنيم. استيلي انگيزه بسيار بالايي براي موفقيت با تيم ما دارد كه اطمينان پيدا كرديم مي‌تواند در فصل آتي موفق باشد.

مهريزي درباره پيوستن بازيكنان داخلي و خارجي مختلف به استيل‌آذين كه اين روزها نامشان در رسانه‌ها منتشر مي‌شود، گفت: “كارستن يانكر” مهاجمي آلماني بود كه براي حضور در تيم ما پيشنهاد شد اما هزينه آن بالاتر از سقف مبلغي بود كه براي بازيكنان خارجي در نظر گرفته‌ايم. ضمن اينكه حضور “ايوان پتروويچ” هم به همين علت در تيم استيل‌آذين منتفي شد چرا كه ما بازيكن خارجي چهارصد هزاردلاري در اين سطح نمي‌خواهيم.

وي افزود: امير شاپورزاده هم قرار است در تمرين‌هاي آتي ما شركت كرده و تست دهد تا در صورت نظر مثبت كادر فني به تيم ما ملحق شود. همچنين ميثم منيعي نيز اگر مشكلاتش با مس حل نشود، به احتمال فراوان با استيل‌آذين به توافق نهايي مي‌رسد.

مهريزي درباره مذاكره با علي كريمي نيز گفت: ما تاكنون با علي كريمي و هيچ بازيكني از پرسپوليس كه همچنان قصد ماندن در اين تيم را داشته، مذاكره‌اي نداشتيم و همه مي‌بينند كه بازيكني از اين تيم را به خدمت نگرفتيم. البته در صورتي كه كريمي كه يك بازيكن ستاره است با پرسپوليس به توافق نرسد، ما خواهان حضور او در استيل‌آذين هستيم. معتقديم كريمي بازيكني است كه همه تيم‌هاي ليگ خواهان او هستند و در ميان بازيكنان مختلفي كه سطحي به مراتب پايين‌تر از او دارند، پرداخت مبالغ نسبتا سنگين براي او زياد نيست.

وي همچنين گفت: فكر مي‌كنم در اين زمينه عده‌اي از روزنامه‌هاي ورزشي هستند كه خودشان بازيكني را به تيم ما مي‌آورند و خودشان هم حضور آن بازيكن را در استيل‌آذين منتفي اعلام مي‌كنند. باشگاه استيل‌آذين به هيچ وجه تمايلي به حضور اكثر بازيكناني چون عليرضا واحدي نيكبخت، پژمان نوري، محمد نصرتي، ميثاق معمارزاده، محسن خليلي و … كه مدام نامشان براي پيوستن به تيم ما مطرح مي‌شود نداشته و اقدامي هم براي جذب‌شان انجام نداده است.

مهريزي همچنين با تكذيب فرستادن نماينده‌اي از طرف باشگاه به خارج از كشور براي بررسي و جذب بازيكنان خارجي، تاكيد كرد: ما هيچ فردي را براي جذب بازيكن خارجي به خارج از كشور نفرستاديم. حتي برخي مي‌گويند كه حسين فركي به نمايندگي از باشگاه به خارج سفر كرده كه كذب است. بازيكنان متعدد خارجي براي پيوستن به تيم ما مطرح هستند كه يا در داخل كشور حضور دارند يا مذاكرات با آنها به اين شكل نيست.

مديرعامل باشگاه استيل آذين با رد هرگونه دخالتي از سوي حسين هدايتي مالك باشگاه در تصميمات فني اين تيم براي فصل آتي، تصريح كرد: هدايتي هيچ دخالتي در تصميمات فني و بستن تيم براي فصل آتي ندارد؛ او تنها به پيشنهاد و درخواست بنده در جلسات مذاكره با بازيكنان مختلف حضور دارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه نقش هيات مديره در تصميمات فني باشگاه چيست نيز گفت: هيات مديره باشگاه استيل آذين هم به مانند مشابه آن در باشگاه‌هاي مختلف،‌ جلساتي را برگزار كرده و درباره اهداف، برنامه‌هاي باشگاه در آينده مشورت و تصميم‌گيري مي‌كند و تا اندازه قابل توجهي هم در تصميم‌گيري هاي فني براي فصل آتي دخالت دارد.