دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مظلومي: دوست نداشتم در اولين بازي با پرسپوليس بازي كنيم

اگر حاشيه‌ها در تيم خللي به وجود نياورند، به جرات مي توانم بگويم كه مس جزو سه تيم بالاي جدول در ليگ نهم خواهد بود.

پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال صنعت مس کرمان درگفت وگو با ايسنا گفت: در فصل نقل و انتقالات با توجه به بودجه‌اي که شرکت ملي صنايع مس براي جذب بازيکنان در اختيار باشگاه قرار داده است به جذب نفرات مورد نظرمان پرداختيم.

وي با اظهار رضايتمندي از وضعيت نقل و انتقالات مس افزود: ليست 30 نفره اي را به مدير نقل و انتقالات باشگاه ارائه کردم که وي با تلاش مضاعف موفق به جذب نفرات کليدي اين ليست شده است.

سرمربي مس کرمان با انتقاد شديد از عليرضا محمد بازيکن پرسپوليس تهران که با مسئولين مس قرارداد داخلي امضا كرده بود، تصريح کرد: بعضي از بازيکنان به قراردادخود هيچ تعهدي ندارند وتنها به مسائل مالي مي نگرند. هرگز بازيکني را که دلش با مس نيست در کرمان نگه نخواهم داشت.

مظلومي درمورد ديدار نخست تيمش برابر پرسپوليس نيز گفت: طبيعتا بازي سختي را در مقابل پرسپوليس در افتتاحيه مسابقات ليگ برتر پيش رو داريم، به هر حال ما اول و آخر بايد با پرسپوليس بازي مي‌كرديم. ما اصلا به اين فكر نمي‌كنيم كه آنها الان مربي ندارند و يا تمريناتشان هنوز جدي نشده است. پرسپوليس هميشه براي ما حريف بزرگي به حساب مي‌آيد.

وي ادامه داد: دوست نداشتيم در اولين بازي با پرسپوليس بازي كنيم، در هفته‌هاي اول ليگ هيشه تيم‌ها ناهماهنگ هستند و نمي‌توانند فوتبال خوبي را به نمايش بگذارند اما با اين حال ما فقط به دنبال 3 امتياز اين بازي هستيم ودوست داريم فصل را با برد آغاز كنيم.

مظلومي گفت: در واقع همه ديدارهاي ما در ليگ برتر با توجه به انگيزه حريفان سخت و مشكل است اما تمام تلاش‌مان را براي پيروزي در ديدار افتتاحيه انجام مي‌دهيم تا در ادامه با روحيه‌اي مناسب به ميدان برويم.

مظلومي با اعلام اين مطلب که به حمايت هاي همه جانبه مسئولين شرکت ملي صنايع مس و هيات مديره، مديران استان و هواداران خونگرم کرماني احتياج زيادي داريم، گفت: اگر يک کارتيمي منسجم و با برنامه ريزي در تمام موارد فوق انجام شود قطعا مس درليگ قهرمانان آسيا و برتربه عنوان تيمي مدعي حرف هاي بسياري را براي گفتن خواهد داشت.

مظلومي درخصوص نفرات جديدي که به عضويت کادرفني باشگاه مس درآمده‌اند به خبرنگار ايسنا گفت:اصغرصدري از مربيان سطح بالاي ايراني است که درکشورهاي آمريکا و بلژيک فعاليت داشته است، وي داراي مدرک A يوفا است، ضمن آن که زماني با او در تيم ملي جوانان همبازي بودم.

وي افزود:منصور رشيدي نيز يکي از دروازه‌بان‌هاي باسابقه فوتبال کشور است که همواره در زمان خود با حجازي اسطوره دروازباني کشور رقابت داشته، ضمن آن که نفراتي همچون هادي طباطبايي ،وحيد طالب لو و ارشاد يوسفي از شاگردان او بوده اند.

مظلومي هدف اصلي خود را از آوردن رشيدي به کرمان به عنوان مربي دروازه‌بانان مس را پشتوانه سازي وآينده نگري براي مربيان و دروازه‌بانان فوتبال کرمان عنوان و تاکيد کرد: اگر باشگاه مصلحت بداند در کنار رشيدي از وجود يک مربي کرماني نيز استفاده خواهم کرد.

سرمربي مس دررابطه با تصميم گيري در کادرفني تيم خاطرنشان کرد:در کادر فني کارگروهي انجام مي شود و از نظرات تمامي اعضا استفاده خواهم کرد،اما درنهايت تصميم گيري با سرمربي تيم است.

مظلومي افزود: انتظارات و توقعات هواداران از تيم مس افزايش يافته است و مردم بايد ازمس در حد خودش انتظار داشته باشند. فصل گذشته تيم هاي قدرتمند را پشت سر گذاشتيم، همه به مس به عنوان تيم سوم سال گذشته و حاضر در جام باشگاه هاي آسيا نگاه مي کنند.

مظلومي در پايان خاطرنشان کرد: رقابت هاي فصل آتي به مراتب سخت تر خواهد بود، همه بايد با صبرو تحمل حمايت هاي همه جانبه هميشگي موجبات موفقيت مس را فراهم آورند.