دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر گارد وزير صنايع مقابل ولخرجی‏ تیم‏ها

وزیر صنايع و معادن گفت: از باشگاه‌هاي صنعتي خواسته‌ايم قراردادهاي خود را با بازيكنان فوتبال در حدود معقول و مطابق با شرايط ديگر باشگاه‌ها منعقد كنند تا شرايط فوتبال در كشور به صورت همگون و يكپارچه باشد.

علي‌اكبر محرابيان در گفت‌وگو با ايسنا، در پاسخ به اين سوال كه وزارت صنايع و معادن چگونه بر قراردادهاي بين باشگاه‌هاي صنعتي زيرمجموعه اين وزارتخانه و بازيكنان فوتبال نظارت مي‌كند؟ با بيان مطلب فوق توضيح داد: اين مورد به صورت كلان كنترل مي‌شود، يعني بازرسان شركت‌ها بر قراردادهاي امضا شده نظارت كرده و هزينه‌هايي نيز كه بابت ورزش مصرف مي‌شود بايد در حد مقررات باشد.

وي افزود: اگر هزينه‌هايي كه در باشگاه‌هاي صنعتي بابت ورزش صرف مي‌شود بيش از مقررات باشد تخلف بزرگي انجام شده و بايد مسوولان اين باشگاه‌ها پاسخگو باشند.

وزير صنايع و معادن اضافه كرد: ما از باشگاه‌هاي صنعتي زيرمجموعه خود خواسته‌ايم قراردادهاي خود را با بازيكنان فوتبال در حدود معقول و مطابق با شرايط ديگر باشگاه‌ها منعقد كنند تا شرايط فوتبال در كشور به صورت همگون و يكپارچه باشد.

محرابيان در پاسخ به اين سوال كه آيا قرار است اين كار از فصل جاري ليگ برتر انجام شود؟ عنوان كرد: علي‌القاعده بايد اين طور باشد.

از جمله‌ باشگاه‌هاي صنعتي كه هم‌اكنون در ليگ برتر فوتبال ايران حضور دارند مي‌توان به باشگاه‌هاي ذوب‌آهن اصفهان، فولاد مباركه سپاهان اصفهان، پيكان قزوين و مس كرمان اشاره كرد.