دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عابديني: دست‌نشان ديگر سرمربي داماش نخواهد شد

مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: نادر دست‌نشان ديگر سرمربي تيم ما نخواهد شد.

امير عابديني در گفت وگو با فارس در مورد انتخاب سرمربي براي تيم داماش تصريح كرد: دست نشان گزينه اول مربيگري تيم داماش بود. چند جلسه با او ديدار كردم و حرف هايمان را زديم و مهلتي تعيين كردم تا او فكرهايش را بكند و از حالت ترديد خارج شود كه دست نشان اين كار را در مدت زمان تعيين شده انجام نداد.

مديرعامل داماش ادامه داد: از او دلخور نيستم. به هر حال استيل آذين به دسته برتر صعود كرده و دست نشان احساس مي كند در تيم ليگ برتري مربيگري خواهد كرد و او بين ليگ برتر و رفاقت گير افتاده بود بنابراين از او ناراحت نيستم.

وي در مورد گزينه هاي ديگر مربيگري تيم داماش گفت: هنوز تصميم قطعي نگرفته ام و نمي خواهم بي دليل نام اشخاص را مطرح كنم اما سرمربي تيم ما قطعا ايراني است.

مديرعامل اسبق پرسپوليس در مورد اينكه از استانكو استفاده خواهد كرد يا نه اظهار داشت:با استانكو قراري دارم و ايشان براي تدريس مربيگري به مربيان ايراني به كشور ما خواهد آمد اما تيم را هدايت نخواهد كرد.

عابديني در مورد بازيكنان جديد داماش عنوان كرد: در حال حاضر قرارداد 13 بازيكن را تمديد كرده ايم و برخي را نخواستيم و برخي هم نخواستند كه در داماش بمانند اما فراموش نكنيد كه ليگ دسته يك تازه امروز به پايان مي رسد.