دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر موسوی: دولت باید در خدمت مستضعفان باشد

میرحسین موسوی برنامه خود را برگرداندن عظمت ایران و ایرانی خواند و تاکید کرد : باید اقتصاد ملی راه اندازی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، میرحسین موسوی نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر دوشنبه در جمع مردم یافت آباد در جنوب تهران با بیان اینکه دولت باید در خدمت مستضعفان باشد نه میلیاردرها گفت: میلیاردرها نباید در دولت حضور داشته باشند.

وی گفت: باید لیستی از بستگان و خویشاوندان این دولت چاپ شود تا مشخص شود چقدر شبکه خویشاوندسالاری در کشور وجود دارد.

موسوی تصریح کرد: دولت به جایی اینکه بدنبال حل مشکل تورم و گرانی باشد، بدنبال پرونده سازی است. باید به مردم بگوییم 300 میلیارد درآمد نفت چگونه خرج شد.

وی خطاب به دولت نهم افزود : شما این گزارش را نمی دهید اما من همه اینها را در اختیار مردم قرار می دهم.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد : شما به قیمت نابودی صنعت شکر واردات شکر را انجام دادید ما با 300 میلیارد درآمد نفتی که یک درآمد افسانه ای بود می توانستیم کشور را تکان بدهیم اما شما مشغول پرونده سازی، دروغ و خویشاوندسالاری شدید.

وی افزود: رتبه ایران بر اساس آمار نهادهای بین المللی در دوره دولت فعلی 50 رتبه به سمت فساد پایین آمده این در حالی است که شما دوران پرافتخار امام را زیر سئوال می برید.

وی تصریح کرد : انتظاری که از دولت می رود این است که متواضع و صادق باشد نه اینکه کارهایی که دیگران کرده اند به اسم خودش بگذارد که این کار حقارت است.

میرحسین موسوی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: هر کس حرف می زند برای او پرونده تشکیل می شود یا روزنامه اش تعطیل می شود.

این نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با طرح این پرسش که هزینه های انتخاباتی محمود احمدی نژاد از کجا می آید گفت: امروز پرچم های سبز از شمالی ترین تا جنوبی ترین نقطه تهران به طور داوطلبانه برپا شده است. مردم عدالت واقعی را می خواهند.

موسوی با بیان اینکه 1500 کارخانه تعطیل شده است گفت: باید اقتصاد ملی راه اندازی شود چون اقتدار یک ملت در گرو تولید و پیشرفت است.

وی گفت: برنامه ما برگرداندن عظمت ایران و ایرانی است. شما به ملت ایران توهین کردید و ما می خواهیم عزت مردم را برگردانیم، ما می خواهیم با کمک مردم ریشه اعتیاد در کشور را بکنیم.

وی با انتقاد از سخنان احمدی نژاد نسبت دوران دفاع مقدس گفت: در سال 65 ما 7.5 میلیارد دلار درآمد داشتیم که 3 میلیارد و 400 هزار دلار آن مستقیما خرج جبهه می شد و 2 میلیارد هم صرف کالاهای اساسی و کشور به خاطر حضور مردم و یکی بودن دولت و مردم با یک میلیارد دلار می چرخید.

این کاندیدای انتخابات گفت : امروز موج سبز علیه پرونده سازی ها و قانون گریزی ها برپا شده است و انشاءالله پیروز خواهد شد.