دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پيرواني: درخشان هرجا کم می آورد پای پروین را وسط می کشد

مربي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به حرف و حديث‌هاي بسيار در چند روز گذشته گفت: با مدرك و پرونده در دادگاه حرف خود را اثبات خواهم كرد و به همين منظور همراه وكيلم در حال انجام كارهاي قانوني هستم.

افشين پيرواني در گفت‌وگو با ايلنا گفت: هنوز شكايتي از من مطرح نشده و به طور رسمي نيز حكمی به من ابلاغ نشده است اما اگر چنين اتفاقي بيفتد به شدت از آن استقبال خواهم كرد و در دادگاه همراه با مدارك و شاهدانی كه دارم به تمامي شايعات پاسخ خواهم داد.

وي تصريح كرد: متاسفانه برخي از افراد نام پيشكسوتان پرسپوليس از جمله علي پروين را مي‌برند تا براي خود وجهه‌اي دست و پا كنند. به نظر من علي‌پروين كه خود يكي از اسطوره‌ها و بزرگان پرسپوليس است بهتر از هر كس ديگري شاگردان خويش را مي‌شناسد و مي‌داند فردي چون درخشان هر جا كه كم بياورد از نام او استفاده مي‌كنند.

پيرواني افزود: از خود درخشان در مورد پرسپوليس بپرسيد تا خيلي از مسائل از زواياي تاريك اين جريان روشن شود. تا به امروز بسياري از بزرگان پرسپوليس با من تماس گرفته‌اند و تشكر كرده اند، واقعيت اين است که من به دنبال بازارگرمي نبوده و نيستم و اگر چيزي مي‌گويم با سند و مدرك است.

وي افزود: حقيقت هيچ ‌وقت پنهان نمي‌ماند و مي‌خواهم با صداقت هر آنچه كه اتفاق افتاده را مطرح كنم البته پيشكسوتان و بزرگان پرسپوليس به من لطف دارند اما بايد ديد در نهايت چه خواهد شد.