دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر برگزاري آيين گراميداشت شهداي هفتم تير

همزمان با سالروز شهادت آيت‌الله بهشتي و 72 تن از ياران صديق انقلاب، مراسم گراميداشت شهداي هفتم تير در مسجد قدس اردبيل برگزار شد.

به گزارش فارس، در اين آيين كه پيش‌ از ظهر امروز و با حضور جمعي از مسئولان و مديران اجرايي، كاركنان دادگستري و قضات اردبيل برگزار شد يكي از روحانيون اين شهر در سخناني با اشاره به شخصيت برجسته آيت‌الله بهشتي گفت: شهيد بهشتي با نفوس پاك خود توانست طهارت خاصي در دستگاه قضايي و اجرايي كشور به وجود آورد و روح سركش دوران طاغوت را بزدايد.
آيت‌الله علي موسوي‌ننه‌كران افزود: شهيد بهشتي و ياران حزب جمهوري در بحبوهه انقلاب در كنار خدمات شايسته و قابل تقدير توانستند جلوي بسياري از بحران‌آفريني‌هاي دشمنان را بگيرند و انقلاب نوپا را به ساحل امن و آسوده برسانند.
وي با بيان اينكه نبايد در پيمودن راه شهدا به ويژه شهداي ارزشمند انقلاب و جنگ تحميلي كوچكترين سهل‌انگاري و قصوري صورت گيرد اظهار داشت: هر كس فكر عدول از راه شهدا را داشته باشد در حقيقت به آرمان انقلاب و رهبري آن خيانت كرده و دل دشمنان را شاد كرده است.
موسوي‌ننه‌كران در ادامه به حساسيت وظيفه دستگاه قضايي در اجراي عدالت و پيمودن مسير قانون اشاره كرد و افزود: گردن‌نهادن به قانون معجزه‌آفرين است چرا كه عدول از اين مسير مي‌تواند براي همه ملت‌ها و دولت‌ها خطرآفرين باشد.
وي با اشاره به فرمايش اخير مقام معظم رهبري در پيمودن راه قانون در كشور و خارج نشدن از اين مسير گفت: دستگاه قضايي بايد در كنار حفظ كرامت و حقوق شهروندي پاسدار حقيقي قانون و قانون‌مداري باشد.
نماينده سابق مردم اردبيل در مجلس بيشترين خواسته مردم از دستگاه قضايي را رعايت عدالت عنوان كرد و افزود: عدالت يك كالاي زينتي يا يك انديشه دكوري نيست كه فقط لغلغه زبان شود بلكه عدالت روح جاري در قانون و كشور است كه حركت خلاف آن مخرب‌‌ است.
اين فقيه برجسته در بخش ديگري از سخنان خود يكي‌ديگر از ويژگي‌هاي دستگاه قضايي را كاهش زمان رسيدگي به پرونده‌ها عنوان كرد و گفت: دستگاه قضايي با اين اقدام ضمن رضايتمندي مردم كوشيده است مسير شايسته‌اي را براي تكريم ارباب‌رجوع به وجود آورد.
وي در پايان سخنان خود ضمن تاكيد بر تداوم راه شهدا از مسئولان و مديران اجرايي خواست تا ضمن پاسداشت حرمت شهيدان و راه سبز آنها انقلاب اسلامي را در برابر توطئه بيگانگان سرافراز كنند.
در اين مراسم شركت‌كنندگان ضمن قرائت فاتحه و درود به شهداي هفتم تير براي علو درجات آنها دعا كردند، همچنين يكي از مداحان اهل بيت مداحي كرده و حاضران را به شناخت مقام شامخ شهدا دعوت كرد.