دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر توجیه یک نماینده برای پیشگویی نتیجه انتخابات

فاطمه رهبر که پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دهم پیش بینی کرده بود محمود احمدی‌نژاد 24 میلیون رای خواهد آورد، در پاسخ به این که چطور چنین پیش‌بینی دقیقی داشته‌اید، اظهار داشت: بنده براساس نظرسنجی‌هايی که به دستم رسیده بود چنین پیش بینی داشتم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این نماینده تهران با حضور در جمع خبرنگاران مجلس، با بیان اینکه به استناد نظرسنجی صداوسیما و برخی مراکز دیگر که از اعتبار بالایی برخوردارند، چنین پیش بینی کرده بود، ادامه داد: تمامی نظرسنجی‌ها از کسب آرای 60 تا 65 درصدی محمود احمدی نژاد حکایت داشتند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: نظرسنجی‌ها هم افزایش مشارکت و رشد مقبولیت احمدی نژاد را نشان می‌داد به همین دلیل من توانستم آرای آقای احمدی نژاد را این طور تا سقف 24 میلیون تخمین بزنم.

گفتنی است پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دهم، فاطمه رهبر طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که احمدی نژاد در این دوره حایز 24 میلیون رای خواهد شد.
این نامزد انتخابات نیز در رقابت‌های 22 خرداد ماه سال جاری دقیقا همین میزان رای را کسب کرد.
وی با اشاره به سفرهای استانی هیات دولت با تحقق 70 درصدی مصوبات این سفرها ادامه داد: مجموعه این مسائل منجر به رشد مقبولیت آقای احمدی نژاد شده بود.

به گفته وی، مناظره‌های صورت گرفته منجر به شور و نشاط انتخاباتی بیشتری شده بود کما اینکه کارشناسان و مسئولان براساس این مناظره‌ها پیش بینی کردند که مشارکت مردم در این دوره از انتخابات افزایش بیشتری یافته و شاهد حضور 35 میلیون مردم پای صندوق‌های رای خواهیم بود.