دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر احمدی‌نژاد: انتخابات اخیر، آرزو شهیدان هفتم تیر

رئيس جمهور گفت: مردم قبل از راي دادن به يك كانديدا، راي آري آگاهانه به جمهوري اسلامي دادند و تبليغات دشمنان عليه انقلاب اسلامي و ملت ايران خنثي شد.

به گزارش دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري،‌ محمود احمدي نژاد رئيس جمهور كشورمان يكشنبه شب در ديدار خانواده معظم شهدا و بازماندگان حادثه هفتم تير و اعضاي بنياد هفتم تير با تاكيد بر اينكه عطر و نسيم حيات بخش و روح آفرين خون شهيدان هفتم تير همه بشريت را زنده كرده است اظهار داشت: امروز با معجزه خون شهيدان ارزش ها و آرمان هاي انقلاب اسلامي در ايران و جهان متجلي شده است.
وي هر يك روز دوام ملت ايران را ضربه اي سنگين به پايه هاي استكبار برشمرد و گفت: امروز ملت ايران به مداخله ها و صحبت هاي سران برخي كشورها از جمله آمريكا درباره ايران وقعي نمي نهد زيرا مي داند دشمنان سيلي محكمي خورده و عصباني هستند.
رئيس جمهور خطاب به سران استكبار و قدرت هاي زورگو به تعبير شهيد بهشتي «از دست ملت ايران عصباني باشيد و از اين عصبانيت بميريد»، تصريح كرد: دشمنان اقتدار ملت ايران را فراموش كرده اند اما بايد بدانند بيخودي آب در هاون مي كوبند و ملت ايران يقه آنها را مي‌گيرد.
احمدي نژاد تعامل با دنيا از موضع عزت و اقتدار را همراه با تدبير دانست و گفت: برخي ها فكر مي كنند با امتياز دادن مي‌توان با قدرت‌ها كنار آمد، اما اگر نرمش نشان بدهيم قدرت‌هاي زورگو از زياده خواهي كوتاه نمي‌آيند زيرا در مساله هسته‌اي وقتي همه كارها براي اعتماد سازي انجام شد تازه ايران را محور شرارت ناميدند.
وي با بيان اينكه دشمنان ملت ايران فكر مي‌كردند، مي‌توانند با برخي تحركات معني دار خود انقلاب اسلامي را نابود و ريشه كن كنند، گفت: به فضل الهي و به بركت خون هاي شهداي هفتم تير درخت انقلاب اسلامي به قدري تناور شده كه شاخه هايش دنيا را گرفته است و دشمنان ملت ايران در حال ريشه كن شدن هستند.
رئيس جمهور با تاكيد بر اينكه مگر مي شود 72 خون پاك در نهايت مظلوميت ريخته شود و انقلاب اسلامي از بين برود تصريح كرد: محال است در مسير انقلاب اسلامي انحراف ايجاد شود زيرا خون شهدا انقلاب ملت ايران را بيمه كرده است.
احمدي نژاد با اشاره به اينكه انتخابات اخير ايران آرزوي شهيدان از جمله شهداي هفتم تير را محقق كرد اظهار داشت: همه مردم قبل از راي دادن به يك كانديدا، راي آري آگاهانه به جمهوري اسلامي دادند و تبليغات دشمنان عليه انقلاب اسلامي و ملت ايران خنثي شد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود ايثارگري و مظلوميت را عوامل اصلي ماندگاري حركت توحيد و انسانيت دانست و تاكيد كرد: در هفتم تير اوج ايثار و مظلوميت محقق شد.
رئيس جمهور با اشاره به تلاش سازماندهي شده و برنامه پيچيده دشمنان براي تخريب انقلاب اسلامي و خادمان مردم خاطر نشان كرد: دشمنان دروغ‌هاي بزرگ را آنقدر تكرار مي‌كنند تا همه باور كنند و ديكتاتورهاي واقعي، شهداي هفتم تير را كه خادمترين و مردمي‌ترين انسانها بودند به ديكتاتوري متهم مي‌كردند.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه اوج ايثارگري، اوج ماندگاري را به همراه دارد، گفت: اساس انقلاب اسلامي برپايه ايثار شكل گرفت و ايثارگري‌ها پايه‌هاي انقلاب را مستحكم كرد.
وي با تاكيد بر اينكه بدون ايثارگري هاي ماندگار فرزندان ملت، اثري از ايران باقي نمي ماند گفت: هر قله برجسته و افتخار در تاريخ ملت ايران حاصل ايثار است و افتخاراتي در تاريخ ماندگار شده كه متكي به ايثار بوده است.
رئيس جمهور با تاكيد بر اينكه يك ملت بدون ايثارگري نمي تواند عزت و استقلال خود را حفظ كند تصريح كرد: خصلت ها و ارزش هاي الهي و انساني مثل شجاعت ، غيرت و بزرگواري با پشتوانه ايثار در جامعه ماندگار شده است.
احمدي نژاد خمير مايه توليد و ارزش هاي الهي را ايثار دانست و گفت: ايثارگري رمز و راز ماندگاري ارزش هاي الهي و حقيقت انسان است.
وي با بيان اينكه خلق ارزش ها از دل ايثارگري ها است، اظهار داشت: در طول تاريخ انديشه پاك و آرمان هاي الهي به اتكاي ايثار زنده مانده و به نسل هاي بعد منتقل شده است.
در اين ديدار و پيش از سخنان رييس جمهور خانواده معظم شهداي هفتم تير انتخاب مجدد دكتر احمدي نژاد را تبريك گفتند.

همچنين قديريان رييس بنياد هفتم تير گزارشي از نحوه احداث بناي يادبود شهداي هفتم تير در مشهد اين شهيدان بزرگوار انقلاب اسلامي بيان كرد.